Partnerský program

Pokud jste našim partnerským salonem můžete se účastnit našich partnerských programů..

PROGARM 1

Zažádejte si o váš unikátní kód a pokud jej předložíte klientce - získá slevu 10% na produkty zakoupené na webové stránce magicwrap.cz a vy 10% provize z uskutečněného nákupu.

Vždy máme v nabídce zajímavé produkty pro péči o tělo a krásu, které mohou zaujmout vaše klienty. Neustále sledujeme módní trendy a novinky ve světe a nabídku produktů pro vás pravidelně aktualizujeme. Sledujte naše webové stránky pro přehled o našich produktech pro domácí použití. Vytvoříme pro vás vizitky či dárkové poukázky pro vaše klienty s vašim slevovým kódem..

PROGARM 2

Zaujal vás některý náš produkt pro domácí použití? Inzerujte produkty, které Vás zaujaly na vašich webových stránkách a vydělávejte na jejich prodeji. Získáte provizi z každého prodaného produktu – stačí uveřejnit odkaz nebo banner! Už nemusíte investovat do skladových zásob, ale pouze získávat odměny za zákazníky, které k nám přivedete díky Vaší webové prezentaci. S prezentací vám rádi pomůžeme: vytvoříme pro vás upoutávky, bannery a to vše exkluzivně podle vašich představ.

Vydělávat můžete ihned, jak se přihlásíte do partnerského programu. Registrace je ZDARMA!

Návod jak se zaregistrovat:

Klikňete na záložku: Partnerský program

1. zvolte tlačítko Pokračovat a vyplňte Vaše osobní informace
2. vyplňte Vaši adresu (do kolonky WWW stránka: uveďte adresu Vašich webových stránek)
3. vyplňte Informace o platbě (do kolonky ID daní: uveďte Vaše IČ)

Zakrátko Vám na Váš Email dorazí potvrzení registrace.
Po přihlášení si můžete sami vygenerovat kód našeho produktu, který umístíte na Vaši webovou stránku. Pokud přes tento odkaz, si u nás zákazník produkt zakoupí, získáváte provizi ve výši 10% z ceny produktu.

Vaše provize a stav Vašeho účtu můžete sledovat rovněž po přihlášení do partnerského programu. POZOR: Partnerský program je separátní účet od zákaznického účtu.

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo potřebujete naši podporu, kontaktujte nás na Email: info@magicwap.cz, nebo na tel. +420 773 650 188.

PROGRAM 3 - Novinka v ČR

Network Marketing
- baví Vás tvořit mlm obchodní sítě? Pak jste na správné adrese:
http://deadseaclay.cz - registrace pouze pro CZ a SK

International Network Marketing
Více na webu: http://deadseaclay.com - registrace pro celý svět

 

MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019