O nás

Vítejte v magických zábalech, ve světě Beauty & Spa.

Značka Dead Sea Clay byla založena lékaři na základě hlubokých znalostí  a zkušeností ve výrobě prostředků pro péče o tělo a jejich používání v lázeňských centrech, balneoterapie a lékařských centrech s využitím blahodárného působení mořských minerálů.

Značka již více než třicet let vyrábí 100% přírodní produkty, pro péči o tělo, výrobky do exkluzivních lázní a salonů po celém světě, které pomáhají lidem vypadat a cítit se lépe, snižují stres a podporují celkové dobré zdraví.

Pro Vaše Spa, Wellnes či Salon – nabízíme originální tělové zábaly, masky a lázně z mořského jílu a další profesionální produkty a systémy pro zvýšení Vašich stávajících lázeňských procedur.

Více o naší formulaci z mrtvého moře na: http://deadseaclay.cz/


Body Wrap zábal vznikl v USA a zaznamenává ohromnou popularitu již více než 30 let. Je oblíben po celém světě a je používán i lékaři a odborníky. Magic Wrap garantuje zákaznici efekt již od prvního ošetření, aniž by způsoboval dehydrataci. Zákaznice jsou nadšeny, protože nemusí čekat několik týdnů, než uvidí na sobě výsledek. Již od prvního ošetření mohou cítit, že se něco děje. Což funguje mimo jiné, jako výborná motivace.

Nejvíce se ženy o toto ošetření zajímají z hlediska úbytku centimetrů, ale nejdůležitějším efektem je detoxikace organismu a jeho okamžité vylepšení kůže. Nejenom, že formuje, zpevňuje kůži, vrací se jí elasticita (jelikož škodlivé látky blokují funkci Elastinu), ale také vyhlazuje celulitidu. Zbaví tělo škodlivých látek a tím odblokuje jeho funkce, takže tělo může jednodušeji fungovat a reagovat na vnější vlivy. Vše co se rozhodnou zákazníci dělat potom bude působit mnohem rychleji např. sport, dieta, atd. a samozřejmě i déle vydrží. Toto je patentované složení zábalu Magic Wrap Mineral formula Thalasso & Spa.

Pochází z terapeutické léčby, původně použitý jako přírodní lék na játra a ledviny u pacientů. Tudíž nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, opakování je neomezené. Velice to prospívá tělu i po zdravotní stránce. Výsledky zaznamenáte již od prvního zábalu. Jinak doporučujeme kůru složenou z 5 - 6 zábalů.

Tyto centimetry nejsou způsobeny dehydratací (naopak doporučujeme pít hodně vody na podporu vyplavení škodlivých látek, uvolněných do oběhu  během ošetření). Záleží na životním stylu, jak rychle nebo pomalu se tyto toxické látky vytvoří v těle znovu. Tímto se Magic Wrap velice liší od jiných zábalů, kde je  výsledek jen krátkodobý.

MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019