Novinky

Dovolená

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale od 10.7. do 28.7. 2018 nebudeme expedovat zboží z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení .. ..
Čtěte více

Vloženo: 26.05.2018

NOVINKA V ČR - Slim Cream Super Fruits

První profesionální zeštíhlující krémový zábal s maximálním vstřebatelným účinkem aktivních látek ze Super ovoce (Super Fruits). Unikátní Spa péče pro luxusní lázně a wellnes salony. California Mango USA přínaší na trh další zazračný kelímek plný exotického ovoce aktivních enzymů na pročištění celého těla. Krém dokáže docílit ztráty obvodových cm o ..
Čtěte více

Vloženo: 15.09.2015

HEALTH&BEAUTY PODZIM 2015

NOVÉ VYDÁNÍ HEALTH&BEAUTY PODZIM 2015 Na stáncích je již k dostání nové vydání časopisu Health&Beauty podzim 2015. Obsah je opravdu velice zajímavý! Pořidte si jej za cenu 49kč! Naše unikátní bahno z mrtvého moře opět v sekci: SPA A SALONY ..
Čtěte více

Vloženo: 10.09.2015

Distributoři

Pokud máte zájem vyzkoušet naše produkty vzácného instantního bahna z mrtvého moře, či stát se distributorem kontaktujte nás nebo vám rádi poskytnou informace naši obchodní zástupci, kteří jsou k dispozici po celé české republice. Veškeré kontakty naleznete také na webových stránkách www.deadseaclay.cz Všechny nové obchodní zástupce vítáme v naš ..
Čtěte více

Vloženo: 12.07.2015

Nebezpečný zábal Body Wrap?

Že jste se setkali pouze s kladným hodnocením a úžasnými recenzemi na hubnutí pomocí amerických zábalů Body Wrap? Body Wrap z anglického překladu tělový zábal vznikl v USA a zaznamenává ohromnou popularitu již více než 30 let. Je oblíben po celém světě a je používán i lékaři a odborníky. Ovšem málo kdo ví, že může být neodborně provedené ošetřen ..
Čtěte více

Vloženo: 14.06.2015

COSMOPROF

Cosmoprof je jedním z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na kosmetiku a produkty péče o vlasy a o tělo. Veletrh Cosmoprof proběhl opět tento rok 20.- 23. března v Bologni. Americká spol. Cinderella Hair Extensions vznikla v roce 1994 ve státě California a své luxusní Spa produkty prezentuje nejen na americkém, ale také evropském trhu.. &nbs ..
Čtěte více

Vloženo: 28.03.2015

Interview pro TV Mozaika

Mrkněte se na naše nové video z interview pro TV Mozaika: ..
Čtěte více

Vloženo: 27.03.2015

Napsali o nás

CO NÁS ZAUJALO Horké novinky Health & Beauty Hubnoucí zábal od Dead Sea Clay.. ..
Čtěte více

Vloženo: 18.03.2015

Causa Subita

Napsalo o nás.. CAUSA SUBITA je odborný časopis pro lékaře v 1. linii vycházející od ledna 1998. Jako měsíčník vychází od ledna 1999. Vydavatelem je společnost International Medical Publicatins, s.r.o. Časopis předkládá přehledné články s praktickými závěry a doporučeními, farmakologické přehledy, terapeutické guidelines, kazuistiky, monitoring ..
Čtěte více

Vloženo: 16.03.2015

Dotazy veletrh

Vážení registrovaní zákazníci a obchodní partneři, reagujeme na Vaše četné dotazy ohledně prodeje na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA a možné veletržní slevy. Tentokrát jsme veletrh pojali pouze prezentačně a nikoliv prodejně, proto zboží nelze na veletrhu zakoupit. Přijměte od nás jako malou pozornost slevu na veškeré zboží, při elektronické ..
Čtěte více

Vloženo: 11.03.2015

Celulitida a jak s ní zatočit..

Více než 89% žen je postiženo celulitidou. Celulitida je zpočátku nepěkný estetický problém. POZOR! Ovšem „neléčená“ celulitida může postupně přerůst ve zdravotní problémy, jako jsou křečové žíly, bércové vředy a cévní a lymfatická neprůchodnost dolních končetin. Je proto třeba s celulitidou začít bojovat co nejdříve, už v raných stádi ..
Čtěte více

Vloženo: 09.03.2015

Soutěž s magazínem Health & Beauty

NOVÉ HEALTH & BEAUTY JIŽ BRZY! Health & Beauty je odborný časopis zaměřený na profesionální péče: estetika, novinky kosmetika, anti-age, zdraví a spa... Nové jarní vydání časopisu Health & Beauty bude již brzy na stáncích. Zakoupit jej můžete za cenu 49,- Kč ve vybraných trafikách po celé České republice. Těšit se můžete také na s ..
Čtěte více

Vloženo: 06.03.2015

Pozvánka na veletrh COSMOPROF BOLOGNA

Srdečně Vás zveme na veletrh COSMOPROF BOLOGNA, který se koná 20.- 23. 3. 2015 v Bologna Italy. Budeme se na Vás těšit na stánku California Mango. Váš Vice President Fernando Fischbach California, USA ..
Čtěte více

Vloženo: 27.02.2015

Pozvánka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Srdečně Vás zveme na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná 13.- 14. 3. 2015 v Praze Letňany. Navštivte náš stánek a odneste si domů vzorek zázračné detoxikační formule DSC Thalasso & Spa.. Budeme se na Vás těšit na stánku Dead Sea Clay.. ..
Čtěte více

Vloženo: 23.02.2015

Proč zásaditě ke zdraví?

Překyselení organismu je jedna z nejnebezpečnějších civilizačních chorob. Naše tělo se překyselení snaží neutralizovat odebráním zásaditých látek z vaziva, cév, kostí. Úbytek minerálů z těla však následně vede k vážným nemocem: infarktu, mozkové příhodě či osteoporóze, revmatismu, dně, artritidě, ledvinovým kamenům, rakovině, cukrovce, vysokému kre ..
Čtěte více

Vloženo: 01.02.2015

Tip jak ztratit nadbytečné cm po vánocích

Nyní po vánocích ztratit centimetry, které nám přibyly navíc, není snadné, ale není to ani žádná velká věda. Se správnými tipy na hubnutí byste mohli být překvapeni tím, jak rychle je možné získat zpět štíhlou linii. Nepodceňujte tedy naše rady a z chutí do toho… 1 – Všichni jsme slyšeli, že bychom měli pít alespoň 2,5 l vody denně. Prav ..
Čtěte více

Vloženo: 17.01.2015

Krásné vánoce

Příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí v novém roce Vám všem přeje MEDI BEAUTY s.r.o. ..
Čtěte více

Vloženo: 21.12.2014

Bahno z mrtvého moře a Dead Sea Clay

Mrtvé moře bylo nominováno mezi sedm nejzázračnějších přírodních míst světa. To, že Minerální bahno z Mrtvého moře uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh, jistě všichni dobře víme. Ale co obsahuje Magic Wrap (v překladu kouzelný zábal) od značky Dead Sea Clay (v překl ..
Čtěte více

Vloženo: 05.11.2014

Jordánské jezero

Mrtvé moře Jezero, kterému se říká moře. Nemá sladkou, ale naopak velmi slanou vodu. Mrtvé moře leží 396 metrů pod hladinou moře na hranici států Izrael a Jordánsko. Jezero, které vysychá. Arabsky se tento div přírody nazývá Al Bahr al Mayyit, hebrejsky Jam Hamelah. Bezodtoké slané jezero na izraelsko-jordánské hranici. Název "Mrtvé moře" si ..
Čtěte více

Vloženo: 05.11.2014

Reklama v časopise Perfect Woman

Tento měsíc vychází číslo časopisu Perfect Woman s typem na ošetření Magic Wrap.   ..
Čtěte více

Vloženo: 03.11.2014

Hledáme obchodní zástupce a regionální distributory

Jedinečná příležitost.. Naše společnost hledá distributory v České republice a na Slovensku. Přijmeme nové obchodní zástupce pro posílení našeho týmu. Zpočátku se jedná o práci na Žl, posléze je možná dohoda nebo HPP. V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete prosím: profesní životopis a zdůvodnění Vašeho zájmu o tuto práci r ..
Čtěte více

Vloženo: 04.10.2014

Pozvánka do salonu

Srdečně Vás zveme na návštěvu do kosmetického salonu Gabriely Křečkové na Štěpánské ulici 49 Praha 1. Dopřejte si luxusní péči, která je znát již po prvním ošetření... Paní Křečková je přední vyzážistka a expert na výživu a terapie pro snižování hmotnosti a tělesného tuku. Ve svém týmu spolupracuje s dalšími specialisty v oboru kosmetiky a estet ..
Čtěte více

Vloženo: 06.01.2014

Náš tým

Náši společnost tvoří tým specialistů s osobním a profesionálním přístupem. Nikola Boučková - asistentka školitele ve školícím centru pro Čechy Regina Hauserová - oblastní manažerka pro Prahu a Čechy Pavla Dokoupilová - obchodní manažerka a školitelka pro ČR     ..
Čtěte více

Vloženo: 05.01.2014

Reklamní kampaně s Adélou Gondíkovou

Pro rok 2014 se stala tváří MEDI BEAUTY s.r.o. krásná herečka a moderátorka Adéla Gondíková. Moc si vážíme spolupráce s touto populární osobnosí, která pro naši reklamní kampaň nafoltila překrásné fotografie. A jaký má názor Adéla na naši procedůru? „Salon je exklusivním místem krásy, kde se ženy mohou svěřit se svým přáním, odpočinout si a n ..
Čtěte více

Vloženo: 05.01.2014
MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019