Tip jak ztratit nadbytečné cm po vánocích

Tip jak ztratit nadbytečné cm po vánocích

Tip jak ztratit nadbytečné cm po vánocích

Nyní po vánocích ztratit centimetry, které nám přibyly navíc, není snadné, ale není to ani žádná velká věda. Se správnými tipy na hubnutí byste mohli být překvapeni tím, jak rychle je možné získat zpět štíhlou linii.

Nepodceňujte tedy naše rady a z chutí do toho…

1 – Všichni jsme slyšeli, že bychom měli pít alespoň 2,5 l vody denně. Pravidelný pitný režim, pomáhá odplavit škodliviny z našeho těla. Pokud Vám čistá voda nechutná, máme pro Vás skvělý typ na zdravou limonádu: do skleněného džbánku s vodou nakrájejte plátky ½ okurky a ½ citronu a dejte do lednice vychladit. Popíjejte po celý den.

2 – Jezte častěji. Tím, že sníte pět až šest malých až středně velkých jídel denně, bude Váš metabolismus spalovat kalorie rychleji, než kdybyste jedli pouze tři jídla denně. Tip na zdravou večeři: například přírodní krůtí plátek zapečený v troubě se sušenými rajčaty + porce zeleninového salátu (místo přílohy).

3 – Jezte více zeleniny a ovoce spíše v dopoledních hodinách

4 – Hýbejte se! Pohyb má z poloviny stejný úspěch při hubnutí, jako vyvážená strava. Doporučujeme rychlou chůzi v přírodě, která může být zároveň skvělou relaxací jak si vyčistit hlavu po náročné práci (například za PC).

5 – Naučte se hubnout odpočinkem a relaxací!! Hubnout se dá také bez námahy:

Vyzkoušejte náš kouzelný zábal, který je oblíben po celém světě a je používán i lékaři a odborníky. Tento zábal vznikl v USA a zaznamenává ohromnou popularitu již více než 30 let a jeho účinky jsou doslova magické!

Magic Wrap garantuje zákaznici efekt již od prvního ošetření, aniž by způsoboval dehydrataci. Naše zákaznice jsou nadšeny, protože nemusí čekat několik týdnů, než uvidí na sobě výsledek. Již od prvního ošetření mohou cítit, že se něco děje. Což funguje mimo jiné, jako výborná motivace. Nejvíce se ženy o toto ošetření zajímají z hlediska úbytku centimetrů, ale nejdůležitějším efektem je detoxikace organismu a jeho okamžité vylepšení kůže.

Nejenom, že formuje, zpevňuje kůži. Vrací se jí elasticita (jelikož škodlivé látky blokují funkci Elastinu). Ale také vyhlazuje celulitidu. Zbaví tělo škodlivých látek a tím odblokuje jeho funkce, takže tělo může jednodušeji fungovat a reagovat na vnější vlivy. Vše co se rozhodnou dělat potom bude působit mnohem rychleji např. sport, dieta, atd. A samozřejmě i déle vydrží. Toto je patentované složení minerálního zábalu Magic Wrap.

Pochází z terapeutické léčby, původně použitý jako přírodní lék na játra a ledviny u pacientů. Tudíž nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, opakování je neomezené. Velice to prospívá tělu i po zdravotní stránce. Výsledky zaznamenáte již od prvního zábalu. Jinak doporučujeme kůru složenou z 5 -6ti zábalů.

Tyto centimetry nejsou způsobeny dehydratací (naopak doporučujeme pít hodně vody na podporu vyplavení škodlivých látek, uvolněných do oběhu během ošetření). Záleží na životním stylu, jak rychle nebo pomalu se tyto toxické látky vytvoří v těle znovu. Tímto se Magic Wrap velice liší od jiných zábalů, kde může být výsledek pouze krátkodobý.

Dokonce i Hollywood propadl tomuto unikátnímu ošetření, které si oblíbila také řada známých osobností, jako například krásná modelka a moderátora Tyra Banks a další…

MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019