Celulitida a jak s ní zatočit..

Celulitida a jak s ní zatočit..

Celulitida a jak s ní zatočit..

Více než 89% žen je postiženo celulitidou. Celulitida je zpočátku nepěkný estetický problém. POZOR! Ovšem „neléčená“ celulitida může postupně přerůst ve zdravotní problémy, jako jsou křečové žíly, bércové vředy a cévní a lymfatická neprůchodnost dolních končetin.

Je proto třeba s celulitidou začít bojovat co nejdříve, už v raných stádiích, nejlépe již preventivně a nic neodkládat. Pro tento boj je třeba používat ty nejúčinnější „zbraně“ a metody.

  • Nejdůležitější součástí léčebného plánu je aktivace a zprůchodnění lymfatického systému
  • Dále aktivace štěpení tukových buněk a zpevnění podkožního vaziva pomocí lymfatických masáží

Zprůchodnění lymfatického systému

 Nezbytným předpokladem pro odstranění celulitidy je zprůchodnění a pročištění lymfatického systému, který slouží jako čistička organismu a odvádí z těla škodlivé odpadní látky, které se jinak hromadí v podkoží a spolu se zapouzdřenými tukovými buňkami tvoří nepěknou pomerančovou kůži – celulitidu.

V prvních fázích ošetření je třeba důkladně aktivovat lymfatický systém. Toto ošetření je prováděno za pomocí kompresní bandáže nasáklé ve speciálním minerálním roztoku, které se nanáší na tělo správnou balící technikou. To má za následek start lymfatického systému a odstranění toxických látek z podkoží.

Aktivace a štěpení tukových buněk

Lymfatická drenáž a celková aktivace lymfatického systému je vhodné podpořit lymfatickou masáží, která zprůchodňuje a posiluje lymfatický a cévní systém, a slouží také jako výborná prevence vzniku křečových žil.

Nesmíme ovšem zapomínat na zásadní nezbytný krok a tím je celková změna nezdravého životního stylu k lepšímu:

  • změna jídelníčku a stravovacích návyků
  • dostatek tekutin 
  • dostatek každodenního pohybu
  • zdravého spánku
  • lokální pravidelné ošetření

Doporučené produkty:

  1. Salonní péče – Magic Wrap
  2. Domácí péče – Slim Wrap

http://magicwrap.cz/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=114

MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019