Nebezpečný zábal Body Wrap?

Nebezpečný zábal Body Wrap?

Nebezpečný zábal Body Wrap?

Že jste se setkali pouze s kladným hodnocením a úžasnými recenzemi na hubnutí pomocí amerických zábalů Body Wrap? Body Wrap z anglického překladu tělový zábal vznikl v USA a zaznamenává ohromnou popularitu již více než 30 let. Je oblíben po celém světě a je používán i lékaři a odborníky.

Ovšem málo kdo ví, že může být neodborně provedené ošetření také velmi nebezpečné!!

  • Každé takové ošetření je podmíněno pozitivním zdravotním stavem, protože zábal, může mít také určité kontraindikace (např. extrémně vysoký krevní tlak, epilepsie atd.). Všechny kontraindikace jsou uvedeny na web. stránkách, ale obsluha je povinná zákazníka na tyto vždy upozornit, před samotnou procedurou.
  • Personál Vám nabídne, že si můžete po zabalení zacvičit a tím podpořit ještě více hubnutí. Nedoporučujeme, aby při ošetření zábalovou technologií, klient vykonával jakoukoliv fyzickou aktivitu. Magic Wrap ® je patentované lázeňské ošetření, které skvěle funguje i bez cvičení! V našem kouzelném zábalu Magic Wrap ® se namáhat nemusíte, aby jste viděli výsledek, ten je zaručen díky patentované metodě a unikátního složení originálního spotř. materiálu!
  • Utažení – zde lékaři opravdu varují, pro vysokou nebezpečnost takových to zabalení!

NEUTAHUJEME VÁS!! Kdo z Vás má strach, že po zabalení se budete cítit jako ve svěráku, můžeme Vás ujistit, že naší technologii můžete bez obav důvěřovat. Pro zaručení kýženého efektu zábalu Magic Wrap ®, je zapotřebí profesionální zabalení postavy do osmi patentovaných bandáží. Magic Wrap ® je jediný systém zábalové technologie, který je bezpečný a nemůže způsobit zpomalení krevního a lymfatického oběhu. Bandáže Magic Wrap ® jsou na rozdíl od jiných systémů masážní a velmi elastické, proto není zapotřebí obinadlo utahovat a bandáž plní funkci stimulace lymfatického toku. Další předností je, že kůže je po sundání, krásně promasírovaná, lehce prokrvená, ale v žádném případě nejsou patrné žádné otlaky či zářezy. Bahenní formule Magic Wrap ® není žádnou tajnou ingrediencí. Jedná se o instantní minerální extrakty z mrtvého moře, které se rozpouští v lázni a přístupné jsou veškeré informace týkající se složení a klinických studií.

POZOR: název Body Wrap neznamená značku zábalů, ale pokud jej salony mají takto označen ve své nabídce služeb, většinou se jedná o tělový zábal domácí výroby, proto je třeba zabývat se otázkou kvality veškerého spotřebního materiálu (formule, bandáže atd.), který nejen, že musí být dermatologicky testován, ale také certifikován ministerstvem zdravotnictví příslušného státu.

Dr. Victor Herbert a jeho studie pro ABC NEWS USA – Good Morning America

Dr. Victor Herbert varuje, že neodborně prováděné zábaly v USA mohou dokonce člověka zabít. Varuje před přílišným utažením nepružných obinadel, dehydratací vznikající při fyzické námaze (skákání na trampolíně či dokonce provozování spinningu), kde také obalená kůže nepřijímá tolik potřebný kyslík a motorika těla je navíc ovlivněna kompresemi. Dále doktor varuje před tajnými přísadami neznačkových prostředků a lázně, do které se namáčí bandáže, které nemusí být schváleny.

V roce 1998, generální prokurátor odsoudil salon za série nepravdivých a zavádějící prohlášení o zábalech a nepodložených zdravotních tvrzení. Salon tak zaplatil 35.000 dolarů pokutu státu Texas, aniž by přiznal jakékoli provinění.

Ann Schmid, redaktor z ABC NEWS USA, dobrovolně vyzkoušel zábal v tomto salonu pro svůj článek pro program Good Morning America. Schmid byl zabalený jako mumie, a tančil jako součást cvičení v zábalu. Bylo mu řečeno, že zpevní své svaly. Na dotaz co je vlastně ve složení zábalu Body Wrap, který mu byl nanesen na tělo mu salon potvrdil, že bandáže jsou namočené v tajném roztoku! Závěr redaktora: "Zvláštní Formule" dělá trik..

Převzato ze zahraničního zdroje: http://abcnews.go.com/GMA/story?id=126814

Proto se ujistěte, že opravdu podstupujete originální a bezpečné ošetření systémem Magic Wrap ® kvalitním spotřebním materiálem Thalasso & SPA z mrtvého moře od značky Dead Sea Clay a kompresemi, nikoliv neznačkovou napodobeninou s tajnými přísadami. Každý salon vlastnící certifikaci Magic Wrap ®, byl odborně proškolen a je uveden na našich web. stránkách v záložce partnerské salony.

MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019