Bahno z mrtvého moře a Dead Sea Clay

Bahno z mrtvého moře a Dead Sea Clay

Bahno z mrtvého moře a Dead Sea Clay

Mrtvé moře bylo nominováno mezi sedm nejzázračnějších přírodních míst světa.

To, že Minerální bahno z Mrtvého moře uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh, jistě všichni dobře víme. Ale co obsahuje Magic Wrap (v překladu kouzelný zábal) od značky Dead Sea Clay (v překladu jíl z mrtvého moře).

Jedná se o extrahovaný jíl Maris Limus z Jordánského jezera (mrtvé moře). Syté černé bahno se skládá z vrstev sedimentární hlíny vytvořené v průběhu tisíce let. Naše formulace se získává z těchto sedimentů, které následně prochází procesem sušení, který odstraňuje všechny H2O. Tento proces sušení změní barvu bahna z tmavě šedé či černé na hnědou. Tímto procesem dochází ke zvýšení minerální úrovně. Více Mineralů - tím lépe! Bahno v této formě je ve skutečnosti silnější v minerálním obsahu, protože voda byla odstraněna. Jednoduše se před použitím rozpustí v kapalině.Prospěšnost této formulace spočívá zároveň v absenci konzervačních látek. Jedná se o 100 % přírodní produkt. Vakuově balené jednotlivé porce zaručují čerstvost vzorce.
Také bylo prokázáno, prostřednictvím osvědčení o analýze (laboratorní zprávy), že naše formulace disponuje mimořádně vysokou hladinu prospěšných minerálů ve spojení s nízkými těžkými kovy, kombinace, která je ideální pro
naše tělo.

Magic Wrap Dead Sea Clay

  • 100% NATURAL PRODUCT
  • 100% PŮVOD Z MRTVÉHO MOŘE
  • BEZ KONZERVANTŮ
  • BEZ NEŽÁDOUCÍCH BAKTERIÍ, KVASINEK A PLÍSNĚ
  • BEZ KAMÍNKŮ
  • BEZ KAOLINU

Uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Velmi dobře se nanáší na kůži. Nahřáté uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe prostupují do kůže. Naše formulace Dead Sea Clay je skutečným přírodním zázrakem a je uznáván mnoha kožními odborníky jako jeden z nejlepších přírodních léčivých zdrojů, pro podpůrnou léčbu lupénky, atopické dermatitidy, exému, artritidy a revmatismu.

Nenechte se napálit..

Některé společnosti pod vidinou výdělku nabízí jako bahno či Clay z mrtvého jiné levnější jíly například Kaolin.

Co nepochází z mrtvého moře ačkoliv se jako tento produkt prezentuje a prodává:

  • Kaolin je hornina obsahující kaolinit, požívá se v kosmetice a dále v průmyslu např. pro výrobu keramiky nebo papíru. Přidává se také do omítky a malby.
  • Bentonite - jedná se sediment sopočného popela vyskytující se ve Spojených státech. Používá se v kosmetice pro tělové a pleťové masky, má detoxikační účinky.

Tzv. jílové minerály s prospěšnými účinky na lidský organismus jsou v přírodě takřka všudypřítomné. Některé jsou více vhodné pro externí užití a jiné jsou vhodné též k vnitřnímu užívání. Odlišné jsou jejich minerální kompozice a magnetické působení s ohledem na lidské tělo.

MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019