Zkušenosti zákazníků

pan Tomáš, 21 let, ČR
Jsem velmi rád, že jsem vyzkoušel Magic Wrap. Vždy byl trochu problém moje břicho, až nyní jsem spokojen. Vždy když mám nějakou zvláštní příležitost, objednávám se na svůj oblíbený wrap!
paní Ema, 37 let, ČR
Když jsem se po dvou dětech vracela zpět do práce, rozhodla jsem se, že musím udělat něco se svou postavou. Kamarádka mi doporučila Magic Wrap. Po prvním zábalu jsem ztratila 26 cm. Byla jsem nadšená a nechtělo se mi tomu věřit. Hned jsem se objednala na další wrap!
pan Vilém, 35 let, ČR
Když mě moje známá požádala o radu, jestli má začít podnikat s Magie Wrap, nebyl jsem si jistý, dokud jsem to nevyzkoušel sám na sobě. Nikdy jsem nebyl štíhlý a žádné diety nezabíraly. Po prvním zábalu jsem ztratil 32cm. Nechal jsem si udělat celou kůru a na wrap chodím dodnes. Nikdy nezapomenu na ten pocit po prvním wrapu.
paní Alžběta, 28 let, ČR
Jako lékařka se automaticky zajímám o vše co se týče zdravého životního stylu.. Jsem ráda, že mohu pravidelně detoxikovat své tělo pomocí Magic Wrap! Krásný vzhled je pro mne velmi důležitý.
paní Tereza, 39 let, ČR
Jsem natolik zaneprázdněná, že nemám vůbec čas na cvičení. Když mně můj přítel požádal o ruku, potřebovala jsem do svatebních šatů rychle dobře vypadat. Tehdy mi velmi pomohl Magic Wrap, ztratila jsem tenkrát 28 centimetrů. Dodnes když potřebuji rychle stratit pár centimetrů navštívím salon a nechám si udělat svůj wrap.
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
DSC Thalasso & Spa
Dopřejte sobě nebo svým blízkým originální lázeňskou péči... Dead Sea Clay  je 100% přírodní..
Akční nabídka
MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019