DSC Thalasso & Spa

DSC Thalasso & Spa
DSC Thalasso & Spa DSC Thalasso & Spa DSC Thalasso & Spa
Výrobce: Dead Sea Clay
Dostupnost: Na skladě
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Dopřejte sobě nebo svým blízkým originální lázeňskou péči...

Dead Sea Clay  je 100% přírodní produkt z Mrtvého moře. Obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku, bromu a dalších důležitých minerálů a stopových prvků. Bahenní minerály podporují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky. Formule lze rovněž aplikovat na pokožku hlavy a na vlasy, pro své regenerační a antioxidační účinky. Největší užitek je v jeho absorpci toxických látek, nečistot a těžkých kovů. Po smíchání s vodou vzniká originální bahenní maska, minerální zábal nebo spa koupel, které pročišťují a zpevňují kůži.

     Prokázané účinky:

  • působí proti stárnutí a redukuje vrásky, rozjasňuje a omlazuje pokožku
  • poskytuje maximální výživu kůži i pleti, aktivně ji tak regeneruje a zkrášluje
  • vyhlazuje celulitidu
  • aktivuje lymfatický systém a zlepšuje krevní oběh
  • urychluje rozklad a spalování buněk v podkožní tukové vrstvě
  • odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • pomáhá při léčbě lupenky, ekzému a akné
  • pomáhá a ulevuje při bolesti svalů, revmatických kloubů a artritidě
  • má blahodárné ozdravné a relaxační účinky na celý organismus

RETAIL / Small: sáček 1 ks - Net wt 17,64 oz e 500g


Body Wrap (tělový zábal) je jedinečná procedura, která se používá po celá staletí.

Ozdravný regenerační proces zbaví tělo nežádoucích škodlivin, které se nachází v podkoží. Pleť je po proceduře viditelně pevnější a sametově hladká, zpevňuje se každým zábalem. Tím se zábal stává výborným pomocníkem v boji proti stárnutí, nadváze a celulitidě.

 Bahenní zábal pomáhá i při únavě a přetížení organismu

Stres, únava, bolesti hlavy, bolesti zad jsou v dnešní rychlé a náročné době častým a nepříjemným problémem. Procedura s unikátním Dead Sea Clay regeneruje a relaxuje svaly, klouby a celý organismus. Pocítíte velmi příjemnou úlevu s přílivem energie a vitality. Jestliže trpíte akné, lupenkou či ekzémem, je pro vás toto bahno vynikajícím a lékaři ověřeným prostředkem v boji proti těmto kožním nemocem.


     Návod pro použití:

Bahenní maska

Pro nejlepší výsledky ošetření se obsah balení, nebo jeho část (podle velikosti plochy) rozpustí v teplé vodě. Vytvoříme lehce roztíratelnou (ne moc hustou) pastu a naneseme štětcem, případně rozetřeme rukou na problematická místa aplikace (hýždě, stehna, záda apod.), nebo celé tělo či vlasy a pokožku hlavy. Necháme působit 20 minut a poté opláchneme vodou.

Bahenní zábal (body wrap)

Postupujeme stejně jako u bahenní masky, ale pro zvýšení účinku můžete použít po nanesení bahna bandáže nebo fólie. Šetrným zabalením podpoříte rozproudění lymfy a bahno je maximálně vstřebáváno pokožkou.

Upozornění: doporučujeme Vám pro metodu bandážování zvolit raději návštěvu profesionálního zařízení, kde tuto metodu provádí vyškolení odborníci, kde nehrozí zpomalení krevního a lymfatického oběhu! Navíc profesionální body wrap se provádí nahřátou bandáží v profesionální varné nádobě s rozpuštěnou minerální lázní.

Minerální koupel

Obsah balení nebo jeho část nasypte do teplé lázně (cca 37°C) v které relaxujete přibližně 20 minut. Po koupeli se nemusíte sprchovat, minerály Vám v pórech blahodárně působí ještě několik hodin poté.

Upozornění: aplikujte 2 hodiny před spánkem. (Rozproudí Vám krevní oběh a může způsobit mírnou nespavost.)

Terapie: pro prevenci aplikujte koupel každý den nebo obden, celkově 8 – 12 krát a poté jednou týdně. Pro zmírnění bolesti dle potřeby.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:MEDI BEAUTY s.r.o. © 2019