Nabídka pro salony

Pokud máte zájem o profesionální produkty a školení, kontaktujte nás telefonicky na č. 773 650 188, nebo přes webový formulář zde.

Snižování váhy, ztráta tuku a celulitida byly vždy velkým problémem pro ženy, ale i pro muže. Magic Wrap je pokročilý systém, který pracuje na úbytku tukových tkání. Jedná se o 100% přírodní službu zákazníkům, která je celoročně oblíbená na celém světě..

Magic Wrap je jedinečný systém zábalové technologie původem z USA, který se úspěšně šíří po celém světě formou frančízingu. Tento systém nemá ve světě konkurenci díky své kvalitě nenapodobytelných produktů.

  • Speciální formule z mořského jílu Thalasso & Spa původem z Jordánského jezera (mrtvé moře), bohatá na minerální látky a kyslík. Špičkovou technologií je bahno zpracováno systémem extrakce a sušením filtrované sedimentární hlíny vytvořené v průběhu tisíce let. Takový produkt je ve skutečnosti bohatší na minerální látky, než samotné bahno a jeho předností je absence škodlivých konzervačních látek. Každá porce je samostaně vakuově zabalena pro zachování čerstvosti. Výrobcem je značka Dead Sea Clay, která má zkušenosti ve výrobě přípravků z mrtvého moře již více než 30 let. Společnost získla řadu mezinárodních ocenění za vynikající kvalitu produktů a vlastní veškeré certifikace o původu a složení, včetně mikrobiologické zprávy z laboratoří, atesty SZÚ, zprávu o zhodnocení bezpečnosti KP a notifikaci Ministerstva zdravotnictví. Referenční číslo CPNP (Cosmetic Products Notification Portal):1862547.

  • Patentovaná technologie bandáží, které jsou velmi odolné a z kvalitního materiálu. 8 ks bandáže se používá pro zabalení celé partie, 3 ks pro částečný zábal. Bandáže jsou speciálně navrženy pro lymfatickou tlakovou masáž a bezpečnou kompresi. Nezpůsobují otlaky a zářezy, jako je tomu u konkurenčních systémů.

V Thalaso a balneo terapii má použití bahna, jílů a minerálních solí dlouhou tradici a jejich výborné terapeutické účinky jsou v praxi ověřeny v četných terapeutických centrech a lázních. Vzhledem k vynikajícím léčebným účinkům dodáváme náš produkt Dead Sea Clay v různých kabinetních baleních také do řady českých lázní,sanatorií a jíných profesionálních zařízení. 


Minimální množství odběru není stanoveno. Pro VOC objednávky se stačí pouze zaregistrovat do zvoleného účtu: 

Našimi klienty jsou lázně, wellness hotely, kosmetické a masážní salony ale i lékaři a různá studia zabávající se vzhledem a zdravím..
Nabízíme produkty pro salony, lázně a terapeuty. Staňte se i Vy našim exklusivním partnerem a můžete také nabízet luxusní službu Magic Wrap ve svém salonu nebo se staňte distributorem úřasných produktů z mrtvého moře!


Pro maloobchodní prodej nabízíme sadu Magic Wrap  - domácí lymfodrenážní systém